BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 1866039
nr 186 6039
Ljuskrona
Ryssland, Förgylld brons, 1800-tal, för 18 ljus, H75
Utrop:
10.000 kr
Såld:
15.000 kr
måndag 21 oktober 2002
kl 18:00:00